Važení zákazníci, je nám líto, že se chodíte fotografovat na úřad, kde Vás opravdu vyfotí neodborně jedním bleskem bez jakékoliv barevné korekce. I na průkazu jistě chcete vypadat hezky a proto se těšíme na Vaši návštěvu.